przestrzeń na sesje strategiczne, spotkania biznesowe, warsztaty kreatywne, plany zdjęciowe, szkolenia, konferencje i nie tylko…

5 niezależnych przestrzeni warsztatowych na 3 poziomach, które można łączyć i dowolnie konfigurować

Do Państwa dyspozycji oddajemy willę o pow. 300m2 z pięknym ogrodem i własnym parkingiem. Dysponujemy przestrzenią, w której można komfortowo pracować zarówno w dużej grupie do 60 osób, jak i „jeden na jeden”. Chcemy żeby w naszych wnętrzach powstawały wybitne pomysły, koncepty i idee. Zrobimy i dostarczymy wszystko żeby tak było. Zapewniamy wszelkie niezbędne sprzęty (rzutnik, 70″, 55″ i 42″ monitory LCD , sprzęt audio, drukarkę, komputer, światłowodowy dostęp do Internetu) i materiały (flipcharty, sztalugi, kartki, karteczki, mazaki, pisaki, kredki, plastelinę etc.).

300 m2 pełne słonecznego światła
i twórczej atmosfery

Naszą przestrzeń możemy dowolnie aranżować. Mieszkanie Pomysłów może być salą konferencyjną z dużym stołem, salą z wygodnymi kanapami, salą do ćwiczeń z miękkimi matami, studiem fotograficznym, planem filmowym, jak również leśną chatką, mieszkaniem Kowalskiego czy zielonym ogrodem w środku zimy. Co tylko Państwo sobie życzą.

Dbając o atmosferę Mieszkania Pomysłów zadbaliśmy również o zdrowie ludzi, którzy będą w nim pracowali. Nasze ściany pomalowane są naturalnymi glinianymi farbami, nasze podłogi są z naturalnego, olejowanego drewna a do sprzątania używamy wyłącznie naturalnych i ekologicznych środków czystości.

Nie zapominamy też, że dobry twórca to najedzony twórca. W czasie spotkań zapewniamy pyszną kawę, duży wybór herbat, domową lemoniadę i drobne przekąski. Na lunch naszym gościom oferujemy wszystko na co tylko mają ochotę.