Bardzo dobrze zorganizowania i świetnie zarządzana przestrzeń. Korzystam z niej regularnie i zawsze z przyjemnością wracam. Co ważne: pracuje się tu bardzo efektywnie, a jednocześnie – przyjemnie. Także uczestnicy naszych warsztatów bardzo dobrze oceniają Mieszkanie. Same pozytywne historię mogę przekazać też o opiekującej się tym miejscem – p. Dagmarze. Czyli generalnie: bardzo polecam!

Marcin Piotrowski

Wynajmowaliśmy salę na szkolenie firmowe. Świetna lokalizacja, miła atmosfera. Piękne wnętrza z pomysłem. Bardzo dobra organizacja właściciela. Polecam.

Mieszkanie Pomysłów jest fenomenalne. W pełni wyposażone do organizowania sesji kreatywnych, spotkań czy alternatywnych konferencji. Poczujecie się tutaj jak w domu, zjecie jak w domu i będziecie chcieli zamieszkać 🙂 Obsługa na najwyższym poziomie.

Świetne miejsce na workshopy / szkolenia / spotkania firmowe. Miałam okazje zorganizować w Mieszkaniu Pomysłów workshopy i jestem bardzo zadowolona. Miejsce jest magiczne, sprzyja twórczej pracy. Catering jest po prostu wyborny, a Pani Dagmara super miła i profesjonalna. Dodatkowym plusem jest lokalizacja – w samym środku Saskiej Kępy, gdzie znajduje się dużo kafejek/restauracji. Bardzo polecam to miejsce osobom, które mają dosyć szkoleń i spotkań firmowych w salkach konferencyjnych w hotelach.